• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників)

Завершена

646 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 230.00 UAH
Номер: 1d5430850d304e65ab4519f5329cf1b7
Внутрішній номер закупівлі: 4427839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-04-000930-c   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Олексіївна Гомзякова +380964362090 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 646 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 230.00 UAH
Період уточнення: 04.02.2020 12:08 - 09.02.2020 23:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2020 12:08 - 19.02.2020 23:00
Аукціон: 20.02.2020 14:51 - 20.02.2020 15:18
Період кваліфікації: 20.02.2020 15:18 - 27.02.2020 11:27
Період завантаження договору: 20.02.2020 15:18 - 11.03.2020 15:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення підручників
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 380000 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади освіти Замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІДАКТА"

Оскарження: 20.02.2020 15:18 - 09.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 615 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2020 11:27
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "ДНІПРОКНИГА"
Початкова пропозиція 623 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
528 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 34
Скарги 0
ТОВ "СПЕЦАГРОПРОМТЕХНОЛОГІЯ"
Початкова пропозиція 628 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 40
Скарги 0

Контракти

Номер: 9645ac1785384787a214d420477b47ca
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-04-000930-c-a1
Постачальник: ТОВ "ДІДАКТА"
Номер договору: 40
Сума договору: 524 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 437 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 17.03.2020 12:07
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 40 від 17.03.2020.pdf
p7s
sign.p7s