-
Відкриті торги
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників)
524 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
9645ac1785384787a214d420477b47ca
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-04-000930-c-a1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Контактна особа:
Наталія Олексіївна Гомзякова +380964362090 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДІДАКТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43334159
-
Контактна особа:
Юлія Чернова +380509723247 didactaopt@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КОТЕЛЬНИКІВСЬКА, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Номер договору:
40
Дата підписання:
17.03.2020 12:07
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
524 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 87 400.00 UAH)
Оплачено:
235 755.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 292.51 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення підручників
Кількість
380000 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади освіти Замовника
На карті