-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М`ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-002173-c
Торги не відбулися
408 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 040.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 040.00 UAH
Номер:
2f72855cb2a343cc92532a9e2b5b10c7
Внутрішній номер закупівлі:
4415962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-31-002173-c
Замовник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
-
Адреса:
85013, Україна, Донецька область, Добропілля, Донецька обл., м.Білозерське, вул.Гірнича, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дем'яновська Людмила Сергіївна +380627732131 buh.ispolkom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 040.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2020 19:32 - 05.02.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2020 19:32 - 15.02.2020 20:00
Аукціон:
17.02.2020 12:06 - 17.02.2020 12:39
Період кваліфікації:
17.02.2020 12:39 - 21.02.2020 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина 1 категорії на кістці заморожена
Кількість
1468 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Печінка яловича заморожена
Кількість
217 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Кури - тушки 1 категорії заморожені
Кількість
3185 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Печінка куряча заморожена
Кількість
385 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Романова Світлана Вікторівна
Оскарження: 17.02.2020 12:39 - 03.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Романова Світлана Вікторівна +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Димитров, кв-л. 40, б.1, кв.21
Оскарження: 17.02.2020 12:39 - 03.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
407 997.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 207.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2020 14:47
Документи
6
Скарги
0
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 21.02.2020 14:47 - 03.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253600631
-
Контактна особа:
Володимир Суходольський +380684605598 v.suh11@ukr.net
-
Адреса:
84020, Україна, Донецька область, Олександрівський район, село Високопілля, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 3
Оскарження: 21.02.2020 14:47 - 03.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
407 149.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
401 686.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2020 14:48
Документи
29
Скарги
0
ФОП Єгорова Ірина Федорівна
Оскарження: 21.02.2020 14:48 - 03.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3171001764
-
Контактна особа:
Єгорова Ірина Федорівна +380997837750 egorova_if@meta.ua
-
Адреса:
84323, Україна, Донецька область, Краматорск, вул.Двірцева 44-93
Оскарження: 21.02.2020 14:48 - 03.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
407 338.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 282.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2020 14:53
Документи
19
Скарги
0
Пшиченко Наталія Іванівна
Оскарження: 21.02.2020 14:53 - 03.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2875118785
-
Контактна особа:
Пшиченко Наталія Іванівна 0996073399 pshichenkonatalia@ukr.net
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, МІСТА ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, Олександрівський р-н, смт Олександрівка, с.Петрівка Перша, вул. Піонерська, буд. 51
Оскарження: 21.02.2020 14:53 - 03.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
407 999.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
407 999.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2020 15:14
Документи
26
Скарги
0