-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо
Оголошено тендер
408 000.00
UAH
Номер:
f5145e0dce754177b76c9407c65ed77c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-28-000471-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
Замовник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
Очікувана вартість:
408 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.12.2019 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH