-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-002644-a
Місце поставки – вул. Лисенка, 31, м. Львів, 79008 та вул. Лікарська, 3, смт. Брюховичі, Львівська область
Торги не відбулися
217 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
abfb3cfbfd2a461ca177bd3acc391930
Внутрішній номер закупівлі:
4403620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-30-002644-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Лисенка, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жаботинська Ліля Олексіївна 380322368161 ekonomist.oh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
217 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2020 17:03 - 04.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2020 17:03 - 14.02.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі рахунка та накладної на умовах можливої відстрочки платежу строком до 30 кал. днів. Джерело фінансування - кошти медсубвенції та НСЗУ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Кількість
14500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Галицька здоба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Початкова пропозиція
178 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 350.00 UAH з ПДВ
Документи
59
Скарги
0