-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Оголошено тендер
217 500.00
UAH
Номер:
ac9abbde66dd4a3fb7992f28cb9d1aef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-27-013529-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
Очікувана вартість:
217 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний І ґатунку
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.01.2020 17:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти медичної субвенції та кошти НСЗУ
Сума217 500.00 UAH