• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

263 150.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 263.00 UAH
Номер: 5e738bf3a14646e99189b19cd34d0f09
Внутрішній номер закупівлі: 4376898
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-28-001939-a   
Замовник: Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів"
Контактна особа: Гулла Валентина В'ячеславівна 380671662536 pishana_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 263 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 263.00 UAH
Період уточнення: 28.01.2020 11:35 - 04.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2020 11:35 - 14.02.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 94790 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 66110, Україна, Одеська область, Балтський р-н, с. Піщана, вул. Л. Українки 2а, 66233, Одеська оласть , Савранький район, с. Дубки, База відпочинку «Дубки», межа балансової належності електроустановок замовника На карті