-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
263 150.00
UAH
Номер:
54e5902536e14834a89c017283b61fd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-28-003516-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
Очікувана вартість:
263 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
28.01.2020 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума263 150.00 UAH