-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони))
Тендер Prozorro UA-2020-01-28-000654-a
Торги відмінено
1 084 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 420.00 UAH
Номер:
9d72230e5fb144a9a9fe586794b5fbf4
Внутрішній номер закупівлі:
4375089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-28-000654-a
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
84122, Украина, Донецька область, Слов'янськ, ПРОВУЛОК МАРТИНЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Коробко +380506309964 mitka64@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 084 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 420.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2020 09:50 - 02.02.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2020 09:50 - 12.02.2020 14:00
Аукціон:
з 13.02.2020 13:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно видаткової накладної. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (талони)
Кількість
21220 літр
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Кількість
20700 літр
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
d199ec11d189454e8e08244a988bd141
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У тендерній документації на закупівлю конкретна назва предмета закупівлі: Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони) відрізняється від конкретної назви предмета закупівлі в річному плані: Нафта і дистиляти (Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)). Крім того, були порушенні вимоги п.2.ч.2 ст.23 Закону, а саме: при внесені змін до тендерної документації не були оприлюднені додатки до тендерної документації у вигляді нової редакції. Усунути ці порушення неможливо.
Дата опублікування:
30.01.2020 11:44
Статус:
Виконано