-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони))
Оголошено тендер
1 084 000.00
UAH
Номер:
f1238820045c4e379cf5de18ee762a9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-24-007536-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
Очікувана вартість:
1 084 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони))
Примітки:
Включено за рішенням ТК від 24.01.2020
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.01.2020 14:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
бензин А-92 (талони)
Кількість
21220 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
20700 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 084 000.00 UAH