-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Персональний комп’ютер, Багатофункціональний пристрій
Тендер Prozorro UA-2016-11-11-000732-c
Завершена
324 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 6.00 UAH
мін. крок: 0% або 6.00 UAH
Номер:
785c311879724c00bdc4aafd998334a5
Внутрішній номер закупівлі:
436652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-11-000732-c
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591417
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Патріотична, 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берднікова Юлія Олександрівна +380612322706 zakupki_uoz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2016 15:50 - 27.11.2016 15:55
Період прийому пропозицій:
11.11.2016 15:50 - 07.12.2016 15:55
Аукціон:
08.12.2016 14:38 - 08.12.2016 15:36
Період кваліфікації:
08.12.2016 15:36 - 12.12.2016 22:03
Період завантаження договору:
12.12.2016 14:38 - 01.01.2017 14:38
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴312 000.00 Персональний комп’ютер
- Лот №2 ₴12 000.00 БФП HP Color LaserJet Pro M477fnw (або еквівалент)