-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2020-01-21-001693-a
повторно
Торги не відбулися
338 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 380.00 UAH
Номер:
f578f5912e0b43c0a2345f31548b4fbe
Внутрішній номер закупівлі:
4322535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-21-001693-a
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Украина, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Гвоздінський +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 380.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2020 14:35 - 27.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2020 14:35 - 06.02.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Хліб пшенично-житній І гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Ударов Олег Юрійович +380674127965 brdcheb@meta.ua http://www.google.com
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Початкова пропозиція
302 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 760.00 UAH з ПДВ
Документи
50
Скарги
0