-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб
Оголошено тендер
338 000.00
UAH
Номер:
cef5fcb9bcc24882926926e3124d5970
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-21-002097-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПЛИСКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
Очікувана вартість:
338 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб
Примітки:
повторно
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.01.2020 12:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума338 000.00 UAH