-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
картопля, горох сушений
Тендер Prozorro UA-2020-01-21-002282-c
Завершена
471 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
c856d52d57cc497da4a858bfc1418ef8
Внутрішній номер закупівлі:
4322262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-21-002282-c
Замовник:
Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143712
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, Макарів, вул. Піонерська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левченко Тетяна Григорівна +380457851985 makarivosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
471 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2020 13:06 - 27.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2020 13:06 - 06.02.2020 00:00
Аукціон:
06.02.2020 11:40 - 06.02.2020 12:07
Період кваліфікації:
06.02.2020 12:07 - 11.02.2020 17:11
Період завантаження договору:
06.02.2020 12:07 - 26.02.2020 12:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
картопля, горох сушений
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Київська область, Макарівський район, навчальні заклади (загальноосвітні школи, навчально-виховні комплекси, навчально-виховні об’єднання)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 06.02.2020 12:07 - 22.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 06.02.2020 12:07 - 22.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2020 17:11
Документи
36
Скарги
0
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Початкова пропозиція
435 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
43
Скарги
0
ФОП Іваненко Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2668603922
-
Контактна особа:
Іваненко Ірина Миколаївна +380963765190 ivanenko_i_m@ukr.net
-
Адреса:
07201, Україна, Київська область, смт Іванків, вулиця Толочина, будинок 58Б, квартира 8
Початкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a28c4e99a46c4dc18bc8ba861bcd9a5e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-21-002282-c-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Номер договору:
04/03-20
Сума договору:
185 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
154 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
03.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний