-
Відкриті торги
-
КЕП
картопля, горох сушений
185 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
a28c4e99a46c4dc18bc8ba861bcd9a5e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-21-002282-c-b1
Замовник:
Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143712
-
Контактна особа:
Левченко Тетяна Григорівна +380457851985 makarivosvita@ukr.net
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, Макарів, вул. Піонерська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору:
04/03-20
Дата підписання:
03.03.2020 00:00
Період дії договору:
03.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
185 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 900.00 UAH)
Оплачено:
183 046.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 507.72 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
картопля, горох сушений
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Київська область, Макарівський район, навчальні заклади (загальноосвітні школи, навчально-виховні комплекси, навчально-виховні об’єднання)
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
47d5c34891ad4bfca6888337cb4d99b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано