-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)
Тендер Prozorro UA-2020-01-20-005390-c
Завершена
383 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 919.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 919.50 UAH
Номер:
cc6ac95091eb47b1a0ca60dbd47195c5
Внутрішній номер закупівлі:
4318205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-20-005390-c
Замовник:
Управління освіти Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544464
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Заплитнюк +380974513286 andriizaplytniuk@ukr.net http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
383 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 919.50 UAH
Період уточнення:
20.01.2020 20:22 - 25.01.2020 21:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2020 20:22 - 04.02.2020 21:00
Аукціон:
05.02.2020 15:23 - 05.02.2020 15:44
Період кваліфікації:
05.02.2020 15:44 - 21.02.2020 17:48
Період завантаження договору:
13.02.2020 16:39 - 04.03.2020 16:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Кількість
4300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Філе риби «Пангасіус»
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КІРГАН ОЛЕКСАНДР ВЛАДИСЛАВОВИЧ"
Оскарження: 05.02.2020 15:44 - 24.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2663602951
-
Контактна особа:
Олександр Кірган +380972103136 kirganalexander@gmail.com
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, місто Хмільник, ВУЛИЦЯ ГОНТИ, будинок 24
Оскарження: 05.02.2020 15:44 - 24.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
350 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.02.2020 16:39
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "Укрпродлогістика"
Оскарження: 13.02.2020 16:39 - 03.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37028530
-
Контактна особа:
Тетяна Вітюк +380631020101 ukrprodlogistika@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Нансена, буд.5
Оскарження: 13.02.2020 16:39 - 03.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
367 170.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 170.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2020 17:48
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
b88828fd1d684f3eb5af126502fbdc7e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-20-005390-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Укрпродлогістика"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37028530
-
Контактна особа:
Тетяна Вітюк +380631020101 ukrprodlogistika@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Нансена, буд.5
Номер договору:
83
Сума договору:
83 258.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
69 382.47 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2020 00:00 - 19.04.2021 00:00
Дата підписання:
04.03.2020 15:37
Статус:
Виконаний