• Відкриті торги
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)

83 258.96 UAH з ПДВ
Номер: b88828fd1d684f3eb5af126502fbdc7e
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-20-005390-c-c1
Замовник: Управління освіти Хмільницької міської ради
Постачальник: ТОВ "Укрпродлогістика"
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору: 83
Дата підписання: 04.03.2020 15:37
Період дії договору: 04.03.2020 00:00 - 19.04.2021 00:00
Сума договору: 83 258.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 876.49 UAH)
Оплачено: 83 258.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 876.49 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 2800 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Філе риби «Пангасіус»
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: ed64e0b0e324494a9aadb034b55721ac
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі та у зв'язку із цим внесення таких змін до Договору: 1. Зменшити суму Договору на 111 600,00 грн. (сто одинадцять тисяч шістсот гривень 00 копійок). 2. Викласти пункт 3.1. Договору у новій редакції: «3.1. Сума, визначена в договорі, становить 255 570,00 грн. (двісті п’ятдесят п’ять тисяч п’ятсот сімдесят гривень 00 копійок) з ПДВ.» 3. Додаток №1 до Договору №83 про постачання товару від 04 березня 2020 року викласти в новій редакції. (Загальна кількість товару після внесених змін: Риба «Хек» - 2800 кг, філе риби «Пангасіус» - 500 кг)
    Номер додаткової угоди: 01
    Дата внесення змін до договору: 02.07.2020 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода №1 до договору №83 - ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 35e84257c0294ce0a2d1f2c7ba9eb628
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ст. 654, ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України, п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції до 19 квітня 2020 року), Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі товару, зменшити суму Договору на 186 075,04 грн. та у зв’язку із цим внести зміни до Договору, а саме: 1. Внести зміни до пункту 3.1. Договору, виклавши його у наступній редакції: «3.1. Сума, визначена в договорі, становить 69 494,96 грн. (шістдесят дев’ять тисяч чотириста дев’яносто чотири гривні дев’яносто шість копійок) з ПДВ.» 2. Додаток №1 (Специфікація) до Договору №83 від 04 березня 2020 року викласти в новій редакції (додається). Риба «Хек» - 934,08 кг; Філе риби «Пангасіус» - 0 кг.
    Номер додаткової угоди: 02
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2020 11:15
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода №2 до договору №83 - ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 97d97b510ebf450e96b40fa7ba06e772
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ст. 631, ст. 651 Цивільного кодексу України, ч. 5 ст. 36 Закону України « Про публічні закупівлі» (в редакції до 19.04.2020р.) Сторони дійшли згоди про наступне: 1. Укласти цю додаткову угоду на продовження строку дії Договору №83 від 04 березня 2020 року на строк достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2021 року в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в даному Договорі. 2. Внести зміни до пункту 10.1. Договору, виклавши його у наступній редакції: «10.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до 31 березня 2020 року, але не менш ніж до повного виконання зобов’язань Сторонами.»
    Номер додаткової угоди: 03
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2020 11:20
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода №3 до договору №83 - ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ced5b89c9ab149a39da288997b5dc918
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. У зв’язку із зміною назви Замовника, Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору: 1.1. Змінити в преамбулі Договору назву Замовника з «Управління освіти Хмільницької міської ради» на «Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради». 1.2. Внести зміни до розділу ХІІІ Договору, виклавши інформацію про місцезнаходження та банківські реквізити Замовника у наступній редакції: «ЗАМОВНИК: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради 22000, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Шевченка, 3 Код ЄДРПОУ 04544464 р/р UA748201720344250005000034541, UA358201720344210016000034541 УДКСУ у Хмільницькому районі та м. Хмільнику, МФО 820172 Тел. (04338) 2-26-11, 2-32-05» 2. Керуючись ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції до 19 квітня 2020 року) та умовами Договору Сторони домовились внести наступні зміни до Договору: 2.1. Внести зміни до п. 3.1. Договору, виклавши його у наступній редакції: «3.1.Сума, визначена в Договорі, становить 83 333,36 грн. (вісімдесят три тисячі триста тридцять три гривні тридцять шість копійок) з ПДВ, з них: у 2020 році - 69 494,96 грн. (шістдесят дев’ять тисяч чотириста дев’яносто чотири гривні дев’яносто шість копійок) з ПДВ; у 2021 році – 13 838,40 грн. (тринадцять тисяч вісімсот тридцять вісім гривень сорок копійок) з ПДВ.» 2.2. Додаток 1 (Специфікація) до Договору №83 від 04 березня 2020 року викласти у новій редакції (додається). 2020 рік Риба «Хек» - 934,08 кг Філе риби «Пангасіус» - 0 кг 2021 рік Риба «Хек» - 186 кг
    Номер додаткової угоди: 04
    Дата внесення змін до договору: 18.01.2021 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода №4 до договору №83 - ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 65d648b048be426eb16a571aec9c8d29
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ст. 654, ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України, п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції до 19 квітня 2020 року), Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі товару, зменшити суму Договору на 74,40 грн. та у зв’язку із цим внести зміни до Договору, а саме: 1. Внести зміни до п. 3.1. Договору, виклавши його у наступній редакції: «3.1.Сума, визначена в Договорі, становить 83 258,96 грн. (вісімдесят три тисячі двісті п’ятдесят вісім гривень дев’яносто шість копійок) з ПДВ, з них: у 2020 році - 69 494,96 грн. (шістдесят дев’ять тисяч чотириста дев’яносто чотири гривні дев’яносто шість копійок) з ПДВ; у 2021 році – 13 764,00 грн. (тринадцять тисяч сімсот шістдесят чотири гривні 00 копійок) з ПДВ.»
    Номер додаткової угоди: 05
    Дата внесення змін до договору: 19.04.2021 14:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода №5 до договору №83 - ТОВ УКРПРОДЛОГІСТИКА.pdf
p7s
sign.p7s