• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

сир твердий, сир кисломолочний

Торги не відбулися

249 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 247.50 UAH
Номер: d09ce05bb6454b89a4fd1288fa439ac4
Внутрішній номер закупівлі: 4317625
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-20-005131-c   
Замовник: Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
Контактна особа: Симоненко Мар'яна Василівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 249 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 247.50 UAH
Період уточнення: 20.01.2020 18:09 - 25.01.2020 19:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2020 18:09 - 04.02.2020 19:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сир твердий, сир кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 2 найменувань
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 48600, Україна, Тернопільська область, згідно документації, згідно документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Рудик Ганна Степанівна
Початкова пропозиція 243 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 800.00 UAH з ПДВ
Документи 2
Скарги 0