• Відкриті торги
  • КЕП

сир твердий, сир кисломолочний

Оголошено тендер

249 500.00 UAH
Номер: 0fa11e56096a4f77a09b997be8f5c802
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-20-004177-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
Замовник: Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
Очікувана вартість: 249 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: сир твердий, сир кисломолочний
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.01.2020 18:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 500.00 UAH