-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2020-01-20-000971-a
Торги не відбулися
305 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 528.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 528.88 UAH
Номер:
b20d203d090042a791c5a03ad07cba3e
Внутрішній номер закупівлі:
4317523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-20-000971-a
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, С.Бандери 15Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симоненко Мар'яна Василівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
305 775.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 528.88 UAH
Період уточнення:
20.01.2020 17:21 - 25.01.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2020 17:21 - 04.02.2020 19:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
2265 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, згідно документації, згідно документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Рудик Ганна Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2489705341
-
Контактна особа:
Рудик Ганна Степанівна +380986406144 officerudik@ukr.net
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Початкова пропозиція
294 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 450.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0