• Відкриті торги
  • КЕП

Вершкове масло

Оголошено тендер

305 775.00 UAH
Номер: 64f8eea4443f487388fd2897cf9b5aca
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-20-004313-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
Замовник: Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
Очікувана вартість: 305 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вершкове масло
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.01.2020 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума305 775.00 UAH