-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясопродукти (ковбаса варена, сосиски)
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-000901-a
Завершена
312 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 564.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 564.00 UAH
Номер:
c83ec91a37da4d708fe3d7d79ff6c4b7
Внутрішній номер закупівлі:
4309753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-17-000901-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
40636122
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Саврань, вул.Миру, 84, смт.Саврань, Одеської обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пустовойт Наталя Михайлівна +380486532679 savran_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
312 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 564.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2020 16:20 - 23.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2020 16:20 - 02.02.2020 00:00
Аукціон:
03.02.2020 14:17 - 03.02.2020 14:38
Період кваліфікації:
03.02.2020 14:38 - 07.02.2020 20:50
Період завантаження договору:
07.02.2020 20:48 - 27.02.2020 20:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясопродукти (ковбаса варена, сосиски)
Кількість
2979 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
66200, Україна, Відповідно до документації, смт. Саврань, навчально-виховні заклади Савранського району Одеської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "САВРАНСЬКИЙ ХЛІБ"
Оскарження: 03.02.2020 14:38 - 18.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41418713
-
Контактна особа:
Байрак Наталія +380965051185 savran_h@ukr.net
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Савранський район, селище міського типу Саврань, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 5
Оскарження: 03.02.2020 14:38 - 18.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
275 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 882.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2020 20:48
Документи
19
Скарги
0
ФОП Чемеринський Юрій Альбертович
Оскарження: 07.02.2020 20:48 - 18.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2630209477
-
Контактна особа:
Чемеринський Юрій Альбертович +380970263504 chemer.aa2208@gmail.com
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Саврань, вул. Перемоги,12
Оскарження: 07.02.2020 20:48 - 18.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
281 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 446.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2020 20:50
Документи
66
Скарги
0
Контракти
Номер:
99c8011f075047278aa4a327c2bab7c7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-000901-a-b1
Постачальник:
ФОП Чемеринський Юрій Альбертович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2630209477
-
Контактна особа:
Чемеринський Юрій Альбертович +380970263504 chemer.aa2208@gmail.com
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Саврань, вул. Перемоги,12
Номер договору:
14
Сума договору:
170 672.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
26.02.2020 00:00
Статус:
Підписаний