-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-000631-b
Торги не відбулися
8 586 510.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.3% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 30 000.00 UAH
Номер:
b0c959172ad34244a794d0ee21e73756
Внутрішній номер закупівлі:
4306264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-17-000631-b
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Додаткова контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 586 510.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2020 10:38 - 07.02.2020 10:43
Період прийому пропозицій:
17.01.2020 10:38 - 17.02.2020 10:43
Період прекваліфікації:
з 17.02.2020 10:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки провадяться у безготівковій формі, у національній валюті щомісяця на розрахунковий рахунок «Виконавця»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, територія міста Миколаєва та потенційно-небезпечні об'єкти комунальної форми власності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Контактна особа:
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ +380975509550 dvgrz.tender@gmail.com
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Дніпропетровська область , місто Кривий Ріг, Кобилянського, 223а
Початкова пропозиція
8 585 890.00 UAH без ПДВ /
8 585 890.00 UAH без ПДВ
8 585 890.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
20
Скарги
0