-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Оголошено тендер
8 586 510.00
UAH
Номер:
d5b4d19f379b42afaef749fd75b3886d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-02-001964-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
Очікувана вартість:
8 586 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.01.2020 13:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки провадяться у безготівковій формі, у національній валюті щомісяця на розрахунковий рахунок «Виконавця» протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання «Замовником» акту виконання умов «Договору»
Сума8 586 510.00 UAH