-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2020-01-16-002359-c
Торги не відбулися
6 156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 61 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 61 500.00 UAH
Номер:
dcf7e7dc35114bd2b906568b7c4634c0
Внутрішній номер закупівлі:
4303378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-16-002359-c
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Додаткова контактна особа:
Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мінтімірова Євгенія Миколаївна +380617874695 melent_eva@ukr.net http://zet.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 156 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
61 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
184 680.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2020 14:59 - 06.02.2020 15:04
Період прийому пропозицій:
16.01.2020 14:59 - 16.02.2020 15:04
Період прекваліфікації:
з 16.02.2020 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВІОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33836735
-
Контактна особа:
Басанський Андрій Олександрович +380506719940 viom.group@gmail.com
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Пр-т Соборний буд. 109 офіс 52
Початкова пропозиція
5 670 504.00 UAH з ПДВ /
5 670 504.00 UAH з ПДВ
5 670 504.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
19
Скарги
0