-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Оголошено тендер
6 156 000.00
UAH
Номер:
0abc4e59f6614cffbc5e48759b0fc1a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-16-002185-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
Очікувана вартість:
6 156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий склад
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.01.2020 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 18.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100.00 UAH