• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)

Торги не відбулися

234 350.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 343.50 UAH
Номер: 5bf52cbbde8b4df2901723f38f6f92f2
Внутрішній номер закупівлі: 4292004
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-14-002924-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лілія +380971991213 dnz30malva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 234 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 343.50 UAH
Період уточнення: 14.01.2020 17:15 - 20.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 14.01.2020 17:15 - 30.01.2020 00:00
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 93740 кіловат
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 51928, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11 На карті