-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)
Оголошено тендер
234 350.00
UAH
Номер:
36cc23db921e467a92a4276f61f860d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-14-012253-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
Очікувана вартість:
234 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
14.01.2020 17:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)
Кількість
93740 кіловат
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 350.00 UAH