-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин А-92, дизельне паливо Євро-5
Тендер Prozorro UA-2020-01-02-000569-c
Прийняття товару по кількості та виду проводиться відповідно до товарно-супровідних документів, по якості - відповідно до документів, що засвідчують відповідність державним стандартам
Торги не відбулися
350 208.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 351.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 351.00 UAH
Номер:
e6fdcbb2ae114bcdaa9426e12fa3a4bd
Внутрішній номер закупівлі:
4274730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-02-000569-c
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Марія Іванівна +380554441136 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 208.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2020 13:56 - 10.01.2020 14:01
Період прийому пропозицій:
02.01.2020 13:56 - 20.01.2020 14:01
Тендерна документація
- Лот №1 ₴70 200.00 Бензин А-92
- Лот №2 ₴280 008.00 Дизельне паливо Євро-5