• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92, Дизельне паливо Євро-5

Оголошено тендер

383 967.50 UAH
Номер: abf05dfcd0d142e9badcc482ab70e50f
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-02-000381-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Замовник: КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Очікувана вартість: 383 967.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-92, Дизельне паливо Євро-5
Примітки: Зміни до річного плану закупівель
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.01.2020 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума383 967.50 UAH