-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-001148-c
Торги не відбулися
310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер:
55a24fda60dd4488a25babc97c7194d6
Внутрішній номер закупівлі:
4274398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-08-001148-c
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гулінська +380976935195 julia.gulinska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 550.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2020 15:08 - 13.01.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2020 15:08 - 23.01.2020 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
135400 Кіловат-година
Період постачання
08.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
268 092.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 092.00 UAH з ПДВ
Документи
45
Скарги
0