-
Відкриті торги
-
КЕП
"Електрична енергія"
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
49d45d2909294507822ce247c10e4c7b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-08-004158-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Електрична енергія"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
08.01.2020 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума310 000.00 UAH