-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-06-000135-c
Торги не відбулися
3 144 635.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 6 289.27 UAH
мін. крок: 0.2% або 6 289.27 UAH
Номер:
fa3f26caf15b42bea245009da0a0d5c5
Внутрішній номер закупівлі:
4272018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-06-000135-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лопушанський Ярослав 380973319824 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 144 635.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 289.27 UAH
Період уточнення:
06.01.2020 12:23 - 12.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2020 12:23 - 22.01.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 15%
- Подіяпоставка товару
- Описавансовий платіж на рахунок із спеціальним режимом використання Постачальника до 25-го числа поточного місяця, у розмірі 15% вартості договірного обсягу споживання електричної енергії за один розрахунковий період
- Розмір15%
- ТипАванс
- Період у днях30 календарні дні
поставка товару - 85%
- Подіяпоставка товару
- Описпісляоплата 85% згідно використаної електроенергії
- Розмір85%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1957079 кіловат
Період постачання
27.01.2020 - 30.06.2020
Місце постачання
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вул. Володимира Великого будинок 229 А
На карті