-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 144 365.00
UAH
Номер:
1036b279968b4eaea0281970c3451520
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-06-000222-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
Очікувана вартість:
3 144 365.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
06.01.2020 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПослуги з водопостачання та водовідведення
Сума3 144 365.00 UAH