-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. (Послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт. Станиця Луганська)
Тендер Prozorro UA-2019-12-29-000001-c
джерело фінансування: місцевий бюджет
Торги відмінено
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 72 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 72 000.00 UAH
Номер:
1c9fd8e008bb42348a4e440f8019d121
Внутрішній номер закупівлі:
4268060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-29-000001-c
Замовник:
Станично-Луганська селищна рада Станично-Луганського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335766
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Володимирівна Троцай +380990465904 possovet.stanica@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2019 00:02 - 09.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2019 00:02 - 19.01.2020 00:00
Аукціон:
20.01.2020 14:27 - 20.01.2020 14:54
Період кваліфікації:
з 20.01.2020 14:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. (Послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт. Станиця Луганська) (джерело фінансування: місцевий бюджет)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2020
Інформація про скасування
Номер:
a0093007b10146d28f2dea002b77a43d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У відповідності до пункту 2 частини 1 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
22.01.2020 21:25
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Автолайн компані"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33164230
-
Контактна особа:
Анжела Жбанова +380500719572 economist2@autoline.lg.ua
-
Адреса:
92900, Україна, Луганська область, м. Кремінна, вул. Совєтська, буд. 3-А
Початкова пропозиція
1 759 311.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 759 311.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41949976
-
Контактна особа:
Вербицька Ірина Віталіївна 380953001024, 380953445422,380953001024 23info@ukr.net
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, буд. 25, кв. (офіс) 25
Початкова пропозиція
2 397 158.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 325 158.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0
ФОП Ціптак В'ячеслав Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2583502698
-
Контактна особа:
Ціптак В'ячеслав Юрійович +380956599532 ulchi2005@ukr.net
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, Каменського,75
Початкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
21
Скарги
0