-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. (Послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт. Станиця Луганська)
Оголошено тендер
2 400 000.00
UAH
Номер:
f3b119dde72944a9959c106e30f2d904
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-28-004710-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335766
Замовник:
Станично-Луганська селищна рада Станично-Луганського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335766
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. (Послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт. Станиця Луганська)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.12.2019 23:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 400 000.00 UAH