-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Придбання бензину А-95 - 225 талонів (по 10 літрів) та дизельного пального ДП – 1073 талони (по 20 літрів) для навчальних закладів Вінницького району)
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-000907-b
Завершена
768 048.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 680.48 UAH
мін. крок: 1% або 7 680.48 UAH
Номер:
36fbd61494f540edb053c4dfdcacefda
Внутрішній номер закупівлі:
4267578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-28-000907-b
Замовник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нікітіна Наталія Євгенівна +380432620222 osvita.vrda@gmail.com https://vinrvo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
768 048.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 680.48 UAH
Період уточнення:
28.12.2019 15:44 - 03.01.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2019 15:44 - 13.01.2020 17:00
Аукціон:
14.01.2020 13:54 - 14.01.2020 14:51
Період кваліфікації:
14.01.2020 14:51 - 20.01.2020 20:34
Період завантаження договору:
14.01.2020 14:51 - 03.02.2020 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Кількість
2250 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
дизельне паливо
Кількість
21460 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНВЕСТ ЕНЕРГО ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 14.01.2020 14:51 - 31.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40956872
-
Контактна особа:
Петро Кузик +380635460567 investenergo.office@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ УГОРНИЦЬКА, будинок 12, корпус 1, квартира 70
Оскарження: 14.01.2020 14:51 - 31.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
514 088.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2020 20:34
Документи
55
Скарги
1
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Алла Розборська +380503339007 aerozborskaya@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Початкова пропозиція
521 211.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 414.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ЗАХІДНАФТОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40617513
-
Контактна особа:
Людмила Смашнюк +380674310915 lsmashnyuk@pnz.com.ua
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ДЖОХАРА ДУДАЄВА, будинок 14
Початкова пропозиція
522 295.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 487.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Нафтогруппа-2005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34094924
-
Контактна особа:
Кітіцин Юрій Геннадійович +380674309475 bv2005@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Ватутіна 139а
Початкова пропозиція
524 095.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
497 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Початкова пропозиція
555 416.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
497 089.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380970154650 S525198@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
549 882.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
534 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Євгеній Недоля +380673112285 enedolia@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
552 841.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
537 395.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКО2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39618388
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКО2015" +380995440090 alina.viko2015@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЕРПОВА, будинок 4, офіс 621
Початкова пропозиція
546 403.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
538 677.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
27da6dde66ad40c19bd3ed0368ef6bd8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-28-000907-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТ ЕНЕРГО ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40956872
-
Контактна особа:
Петро Кузик +380635460567 investenergo.office@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ УГОРНИЦЬКА, будинок 12, корпус 1, квартира 70
Номер договору:
1020-2210-26
Сума договору:
489 624.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
408 020.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
07.02.2020 00:00
Статус:
Розірваний