-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Придбання бензину А-95 - 225 талонів (по 10 літрів) та дизельного пального ДП – 1073 талони (по 20 літрів) для навчальних закладів Вінницького району)
489 624.00
UAH з ПДВ
Номер:
27da6dde66ad40c19bd3ed0368ef6bd8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-28-000907-b-c1
Замовник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
-
Контактна особа:
Нікітіна Наталія Євгенівна +380432620222 osvita.vrda@gmail.com https://vinrvo.at.ua
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТ ЕНЕРГО ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40956872
-
Контактна особа:
Петро Кузик +380635460567 investenergo.office@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ УГОРНИЦЬКА, будинок 12, корпус 1, квартира 70
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1020-2210-26
Дата підписання:
07.02.2020 00:00
Період дії договору:
07.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
489 624.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 604.00 UAH)
Оплачено:
52 320.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 720.00 UAH)
Причини розірвання договору:
Не виконання зобовязань постачальником.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Кількість
2250 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
дизельне паливо
Кількість
21460 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті