-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни та їх частини (Двигун Д-260.1)
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-000942-c
Завершена
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
Номер:
813a60069e8b47179a968f6a8c2e318b
Внутрішній номер закупівлі:
4267029
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-28-000942-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюченко Максим Олександрович 380442490971, sayyescom.ua@gmail.com http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 188.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2019 13:26 - 07.01.2020 21:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2019 13:26 - 17.01.2020 21:00
Аукціон:
20.01.2020 12:38 - 20.01.2020 13:05
Період кваліфікації:
20.01.2020 13:05 - 28.01.2020 13:58
Період завантаження договору:
27.01.2020 11:55 - 16.02.2020 11:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двигун Д-260.1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА"
Оскарження: 20.01.2020 13:05 - 11.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33010822
-
Контактна особа:
Тетяна Чірочкіна +380503034358 chirochkina.tatyana@omega-auto.biz
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, селище міського типу Васищеве, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Оскарження: 20.01.2020 13:05 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
266 899.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 899.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.01.2020 11:55
Документи
7
Скарги
0
ТДС УкрСпецтехника
Оскарження: 27.01.2020 11:55 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37001696
-
Контактна особа:
ТДС УкрСпецтехника 0963712634 tendertdc@gmail.com http://www.tdc.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01133, Київ, вул. Генерала Алмазова, б. 18/7, оф. 417
Оскарження: 27.01.2020 11:55 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 13:58
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "ПАРТС ПОІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860191
-
Контактна особа:
Андрій Білоног +380986707578 a.b.partspoint@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧИГОРІНА, будинок 49, приміщення 82, ОФІС 8
Початкова пропозиція
297 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
297 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fdb7f78151f4c589d2eb81de10808bc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-28-000942-c-b1
Постачальник:
ТДС УкрСпецтехника
×
-
Код ЄДРПОУ:
37001696
-
Контактна особа:
ТДС УкрСпецтехника 0963712634 tendertdc@gmail.com http://www.tdc.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01133, Київ, вул. Генерала Алмазова, б. 18/7, оф. 417
Номер договору:
19
Сума договору:
280 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
233 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.02.2020 09:00
Статус:
Виконаний