-
Відкриті торги
-
КЕП
Двигун Д-260.1
Оголошено тендер
297 000.00
UAH
Номер:
d8a6e2eb1ce44703a9f0646a65540d56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-28-002160-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двигун Д-260.1
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.12.2019 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума297 000.00 UAH