-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-000680-c
повторно
Торги не відбулися
338 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 380.00 UAH
Номер:
bc6c7742a3874f5d8dc60937dec96675
Внутрішній номер закупівлі:
4266768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-28-000680-c
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Україна, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Гвоздінський +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 380.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2019 12:32 - 03.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2019 12:32 - 13.01.2020 00:00
Аукціон:
13.01.2020 14:49 - 13.01.2020 15:10
Період кваліфікації:
13.01.2020 15:10 - 21.01.2020 11:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Хліб пшенично-житній І гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод
Оскарження: 13.01.2020 15:10 - 24.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Ударов Олег Юрійович +380674127965 brdcheb@meta.ua http://www.google.com
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Оскарження: 13.01.2020 15:10 - 24.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
323 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.01.2020 16:38
Документи
46
Скарги
0
ПрАТ "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
Оскарження: 21.01.2020 11:02 - 01.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
ПрАТ "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ" 0673509008 LRUDA@HLIBPROM.COM.UA http://hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Украина, Львівська обл., Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Оскарження: 21.01.2020 11:02 - 01.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
264 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0