• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб

Оголошено тендер

338 000.00 UAH
Номер: eea61fcb89d041ce84f76380e17756c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-28-002001-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПЛИСКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Замовник: Плисківський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 338 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб
Примітки: потреба 2020 року (повторно)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.12.2019 11:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума338 000.00 UAH