-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020 рік
Тендер Prozorro UA-2019-12-27-000456-c
Торги не відбулися
732 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 663.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 663.00 UAH
Номер:
20a5dedbc65840d6970f6a1bb0fe71c6
Внутрішній номер закупівлі:
4263952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-27-000456-c
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна, 245
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Григорець Діана Миколаївна +380372245807 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
732 600.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 663.00 UAH
Період уточнення:
27.12.2019 14:35 - 02.01.2020 20:35
Період прийому пропозицій:
27.12.2019 14:35 - 12.01.2020 20:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) - оплата здійснюється у розмірі 100% вартості товару протягом 15 (п`ятнадцяти) календарних днів з дня отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020 рік
Кількість
81400 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380503380256, 380503380256 pavlo.homa@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Винниченка, 9-А
Початкова пропозиція
503 673.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 673.00 UAH без ПДВ
Документи
46
Скарги
0