-
Відкриті торги
-
КЕП
Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020 рік
Оголошено тендер
732 600.00
UAH
Номер:
14b33d2f1816427091619f2ea4cbb868
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-27-002273-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
Очікувана вартість:
732 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020 рік
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
27.12.2019 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020 рік
Кількість
81400 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету. Оплата вартості за спожитий газ здійснюється Споживачем не пізніше 10 числа наступного місяця за місяцем постачання газу на підставі акту прийому-передачі газу, що надається Постачальником Споживачу не пізніше 5 числа наступного за місяцем постачання газу.
Сума732 600.00 UAH