• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше

ш/з ВТ-137-Т-19, ДК 021:2015 код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше)

Завершена

347 117.84 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 736.00 UAH
Номер: d3fbcde321e64134b89e60029b1e2f7b
Внутрішній номер закупівлі: 4260502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-26-001373-c   
Замовник: ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Бондаренко Наталія +380457921320 bondarenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 347 117.84 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 736.00 UAH
Період уточнення: 26.12.2019 16:20 - 01.01.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2019 16:20 - 11.01.2020 12:00
Аукціон: 13.01.2020 12:14 - 13.01.2020 12:35
Період кваліфікації: 13.01.2020 12:35 - 15.01.2020 15:16
Період завантаження договору: 13.01.2020 12:35 - 02.02.2020 12:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 4490.41 одиниця
Період постачання 27.01.2020 - 25.02.2020
Місце постачання 07101, Україна, Київська обл., Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ХІМТОРГПОСТАЧАННЯ

Оскарження: 13.01.2020 12:35 - 26.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 334 344.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 344.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2020 15:16
Документи 18
Скарги 0
ТОВ КОРОНАХІМ
Початкова пропозиція 346 042.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 042.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 3fe3f594581442518f5050f9900a2016
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-26-001373-c-a1
Постачальник: ТОВ ХІМТОРГПОСТАЧАННЯ
Номер договору: 53-127-01-20-00907
Сума договору: 334 344.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 278 620.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.01.2020 00:00 - 20.12.2020 00:00
Дата підписання: 29.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Дог.53-127-01-20-00907_Хімторг.PDF
p7s
sign.p7s