-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Оголошено тендер
347 117.84
UAH
Номер:
3a478fd77ffb408a9e7d0da6ead58fcd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-26-001265-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
Замовник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
Очікувана вартість:
347 117.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Примітки:
Зміна 37 до РПЗ
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування:
26.12.2019 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума347 117.84 UAH