• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

природний газ

Торги не відбулися

268 365.16 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 683.65 UAH
Номер: ef0bcad2fba049bab33c77e3d781bf86
Внутрішній номер закупівлі: 4257973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-26-000427-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
Контактна особа: Яицкая Тамара +380508240417 CPMSD_1@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 268 365.16 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 683.65 UAH
Період уточнення: 26.12.2019 10:50 - 31.12.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2019 10:50 - 10.01.2020 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 24941 метри кубічні
Період постачання 01.02.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 93113, Україна, Луганська обл., Лисичанськ, Мельникова, 48 На карті