-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
268 365.16
UAH
Номер:
367075cc6c484a17ba877ccc8e525868
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-26-000442-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188020
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188020
Очікувана вартість:
268 365.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Примітки:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.12.2019 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума268 365.16 UAH