-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-24-003452-b
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
c1c11b5c8ce54fba82c1ff7c358d3e96
Внутрішній номер закупівлі:
4252362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-24-003452-b
Замовник:
КНП "Чутівський ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38492195
-
Адреса:
38800, Україна, Полтавська область, Чутове, вул. Полтавський Шлях, б. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Інна Володимирівна +380534791295 pmsd@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2019 14:39 - 31.12.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2019 14:39 - 10.01.2020 17:00
Аукціон:
13.01.2020 11:09 - 13.01.2020 11:30
Період кваліфікації:
13.01.2020 11:30 - 20.01.2020 09:18
Період завантаження договору:
13.01.2020 11:30 - 02.02.2020 11:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок проводиться шляхом перерахування Замовником коштів на рахунок Постачальника до 20 (двадцяти) робочих днів після поставки товару на підставі акту виконаних робіт. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок здійснюється в строк до 30 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
50000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
Оскарження: 13.01.2020 11:30 - 31.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ" +380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Оскарження: 13.01.2020 11:30 - 31.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
258 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2020 09:18
Документи
20
Скарги
1
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
266 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
257 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
42dbb66490f44cad9d8da77fc5de4901
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-24-003452-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ" +380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Номер договору:
35
Сума договору:
255 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
212 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2020 03:00 - 31.03.2021 01:00
Дата підписання:
31.01.2020 00:00
Статус:
Підписаний