• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

255 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 42dbb66490f44cad9d8da77fc5de4901
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-24-003452-b-a1
Замовник: КНП "Чутівський ЦПМСД"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 35
Дата підписання: 31.01.2020 00:00
Період дії договору: 01.02.2020 03:00 - 31.03.2021 01:00
Сума договору: 255 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 583.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 50000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 38800, Україна, Полтавська область, Чутове, вул. Полтавський Шлях, б. 23 На карті

Внесені зміни

    Номер: 91174b456edf433992a9c8d02860a930
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 25.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpeg
Додаткова угода №1 від 25.09.2020 року до договору постачанн...
p7s
sign.p7s
    Номер: 3c87b45c6cca449aa6ab7d837c229309
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 22.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpeg
Додаткова угода №2 від 22.10.2020 року.jpeg
p7s
sign.p7s
    Номер: f0c1fd5a3cc34aeb9742258a24017036
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 04.11.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpeg
Додаткова угода №3 від 04.11.2020 року.jpeg
p7s
sign.p7s
    Номер: cbab15dd750b437d9272b090f9531955
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 14.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpeg
Додаткова угода №4 від 14.12.2020 року.jpeg
p7s
sign.p7s
    Номер: 829e96d999fe4ff5b17050e58852ab0b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дію договору про закупівлю продовжено
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpeg
Додаткова угода №5 від 30.12.2020 року.jpeg
p7s
sign.p7s